О Компанії

Логістична компанія “ВотуМ Логістик”

В період бурхливого економічного росту, тимчасово сповільненого через економічну кризи, поряд з впровадженням комп’ютерних та інформаційних технологій, митне оформлення вантажів перетворилося в мистецтво, а митні брокери, що надають брокерські послуги (в народі називають «розмитнення»), в високорозвинених художників, що володіють знаннями у всіх сферах науки і техніки.

Завдання митного брокера – створити на основі імпортного вантажу (товару) та кіпи товаросупровідних документів, таких як Інвойс (Invoice), ТІР (TIR), ЦМР (CMR), авіа накладна (AWB), морський коносамент (Bill of Lading, B/L) та інших, вантажну митну декларацію (ВМД), прикрасивши її «основне тіло» МД-2 необхідною кількістю додатків (МД-3 та МД-6). І дуже важливо, щоб кінцевий результат сподобався всім: і митному інспектору і клієнту (замовнику).

Митниця для простого громадянина асоціюється з кордоном. Може тому митниця і Київ разом не сприймаються. Але насправді головний митний кордон України проходить через Київ. Найбільше доходу в бюджет приносить Київська митниця (Київська міська митниця ДФС) та Київська обласна митниця (Київська митниця ДФС).

Наша компанія «ВОТУМ ЛОГІСТИК ЛТД» заснована в 2007 році і більше 10 років працює в сфері комплексної логістики (двері – двері).

Займаємося експедирування вантажів (авіаперевезення, перевезення залізничним транспортом, автотранспортом і морем, мультимодальні перевезення, а також міжнародні Кур’єрська відправлення). Виконуємо підбір вантажів з будь-якої точки земної кулі і доставляємо за місцем призначення.

Маємо партнерські відносини з транспортно-експедиторськими компаніями Європи, США і країнами Азії (Китай, Японія, Тайвань, Гон Конг, Сінгапур та ін.).

Пропонуємо послуги митно-ліцензійних складів в Німеччині і Польщі для консолідації вантажів.

Надаємо послуги по митному брокерських обслуговування. Команда досвідчених митних брокерів працює в Київській міській митниці ДФС, Київської митниці ДФС, а також Одеської митниці ДФС.

У компанії працюють професіонали з досвідом роботи більше 10 років на ринку логістичних послуг.

Свідоцтво Серія АВ №542762 на право здійснення брокерської діяльності від 09/03/2011 року.

 

Для клієнтів, що зробили замовлення через наш сайт, знижка на послуги – 10%.